(0312) 425 83 11 (Pbx)

 

ÇETİN HUKUK BÜROSU'NA HOŞGELDİNİZ

Evrensel Hukuk Kuralları’nın tüm insanlara eşit, adil ve hakça uygulandığı bir sistemi hayal ediyoruz hep. ÇETİN HUKUK BÜROSU’nda bu hayalin peşinden koşan, meslek ilke ve kurallarına saygılı, bilgili, donanımlı ve cesur hukukçulardan oluşmaktadır. ÇETİN Hukuk Bürosu, daha önce Hâkimlik, Banka Müşavirliği görevlerinde bulunmuş olan ve Çevreci kimliği ile tanınan Avukat Süleyman ÇETİN tarafından kurulmuştur.

ÇETİN HUKUK BÜROSU, kendi alanlarında uzmanlaşmış avukatları ve akademisyen danışmanları bir araya getirerek, günümüz çağdaş hukuk bürosu anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Özellikle Davacı-Davalı şeklindeki “klasik” dava anlayışından ziyade “Uzlaşma” kültürünü de benimseyerek, “Hakem”, “Tahkim”, “Uzlaştırıcı” yol ve yöntemlerle, hukuksal sorunları uzayan yargılama süreçlerinden kurtararak, kısa sürede ve hızlı bir şekilde çözüme ulaştırılması sağlanarak, müvekkil menfaatleri en üst düzeyde korunmaya çalışılmaktadır.

ÇETİN HUKUK BÜROSU, Ankara’da bulunan merkez ofisinin yanı sıra İstanbul (Anadolu ve Avrupa Yakası), İzmir, Antalya, Trabzon, Rize, Giresun, Gümüşhane,  Ordu,  Samsun, Sinop, Amasya, Kayseri, Denizli, Gaziantep, Diyarbakır,  Erzurum, Malatya, Adıyaman, Tunceli, Elazığ, Aydın, Muğla, Mersin ve Adana’da bulunan çözüm ortakları ile Türkiye çapında dava/icra takibi ve danışmanlık alanlarında hizmet vermektedir.

ÇETİN HUKUK BÜROSU’nun müvekkil profili; Ticaret, Sanayi, Bankacılık ve Finans, Turizm, Spor(Futbol), Sağlık, Tekstil, Lojistik ve Enerji sektörleri gibi alanlarda faaliyet gösteren yerel ve uluslararası şirketler ve şahıslardan oluşmaktadır.

 
  Allright Reserved Çetin Hukuk Bürosu © Powered By EtkiBilisim.com